Tomorrowland maakt de volledige line-up voor deze zomer bekend!

24.01.2020

Tomorrowland maakt de volledige line-up voor deze zomer bekend!

categorieMuziek

Nadat eerder de stagehosts voor Tomorrowland bekend werden gemaakt, is nu ook de volledige line-up rond. Er staan maar liefst 600 namen op de affiche. 

De vaste waarden David Guetta, Armin Van Buuren en Dimitri Vegas & Like Mike zijn er opnieuw bij. Ook Eric Prydz keert terug met zijn spectaculaire hologrammenshow ‘Holosphere’.

Speciale acts
Ook dit jaar zijn er niet-dance-acts zoals De Jeugd Van Tegenwoordig, Jebroer, Snelle en The Opposites. En dan zijn er ook nog dj's Paris Hilton en Kat Kerkhofs, beiden komen solo plaatjes draaien in Boom.

De Belgische ticketverkoop gaat op zaterdag 25 januari om 11 uur van start. Om 17 uur volgt de voorverkoop voor iedereen, volgende week volgt dan de internationale verkoop op 17 uur. Wie een ticket wil kopen, moet zich registreren via een officiële Tomorrowland-account op de site van Tomorrowland.

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Tomorrow

Een bericht gedeeld door Tomorrowland (@tomorrowland) op

Bekijk hier de volledige line-up:

&Me

2ManyDJs

3 Are Legend

A Local Hero

A-Trak

A.R.T.

Act of Rage

Adam Beyer

Adaro

ADIN

Adriatique

Afro Bros

Afrojack

Agents Of Time (live)

Ahl Iver

Airod

Airwave

Al Twisted & Rob Da Rythm

Albin Meyers

Alesso

Alle Farben

Alok

Alwys Late

Aly & Fila

Aly & Fila b2b Paul Thomas (UV set)

Amare

Ame

Âme b2b Rodhad

Amekmar

Amelie Lens

Andhim

Andrea Damante

Andrew Rayel

Andromedik

ANDY SVGE

Anfisa Letyago

Angemi

Angerfist

Anhatema

Animal Holocaust

Animato

AniMe

ANNA

ANOTR b2b Toman

Ariel Vromen

Armin van Buuren

Artbat

Astrix

Atmozfears

Audiotricz

Axel Haube

Axwell

Ayahuasca b2b ChaosX

B Jones

B-Front

B-Kay

Bakermat

Bart & Baker

Basement Jaxx

Bass Modulators

Bassjackers

Bassjackers vs Quintino

Basstripper

Basswell

Becky G

Becky Hill (live)

Bedouin

Belben & Arnaud Boatpeople

Ben Klock

Ben Nicky

Benny Benassi

Berg

Billx

Björn Grimm

Blaster

Blastoyz

BLVCKPRINT

Bonzai All Stars

Boris Brechja

Borokov Borokov

Bram Delux

Brian Cross

Brian Cross vs Jerry Davila & Pelos

Brohug

Brooks

Bruno Martini

Bryan Kearney

Bubba

Butch

Camelphat

Capoon

Carl Cox

Carlos Bayona

Caspar

Caspar & Don Cabron

Cat Dealers

Cellini

Cemode & Mr Grammy

Cham

Chica Gang

Chime x Franky Nuts x Oliverse

Chocolate Puma

Chris Lake

Chris Stussy b2b Prunk

CID

Cirez D

Claptone

Cloonee

Comrad & Yves V (& Friends)

Conro

Coone

COSMIC

Cosmic Gate

Crack-T

Crankdat

Curtis Alto

D-Block & S-Te-Fan

D-Nox & Beckers

D-Sturb

D-Wayne b2b Vito Mendez

D.O.D

Da Hool

Da Tweekaz

Daddy K

Danger Hardcore Team (DJ Set)

Daniel Busser

Danny Avila

Danny Howard

Dark-E

Dash Berlin

Dave Lambert

Dave Lambert & Tach Crémer

David Guetta

Dax J b2b Kobosil

De Jeugd Van Tegenwoordig

De la Pena & Brossi

Delafino & Luna Fino

Delafino vs Gee

Demi Kanon

Dennis Cruz

Destructive Tendencies

Deterrent Man

Detest

Detlef

Deuxfwa

Devin Wild

Diego Miranda

Digital Punk

Dillon Francis

Dimatik

Dimitri Vegas & Like Mike

Dimitri Wouters

Dino Lenny

Disco Dasco

Discobaar a Moeder

Dixon

DJ Allures & A-Tom-X

DJ Flash

DJ Ghost

DJ Isaac

DJ Jan

DJ Kat

DJ Licious

DJ MIMI

DJ Policy ft Burd & BeatFox

DJ Rino

DJ Seinfeld

DJ Tom & Saxy Mr S

DJ Ward

DL

Dom Dolla

Don Diablo

Donelly & Seelen

Dope D.O.D live

Dosschy

Double Pleasure

Double-U

Dr Phunk

DRIGAO & IAMGUNZ

DRS

Duck Sauce

Eats Everything

eDUB

EDX

Einmusik

Ekali

Emanuel Satie

Endymion

Enrico Sangiuliano

Eptic

Eric Prydz presents HOLOSPHERE

Estasia

Estiva

Evil Activities

Excision

Fabio Marcs

Faisal & Hakim

Farrago

Fast Distance

Fatima Hajji

Fedde Le Grand

Feder

Federico

Feest DJ Lucki Luc

Ferreck Dawn

Ferry Corsten

Ferry Tayle vs Dan Stone (Fable Set)

Fideles

Firaga

Fisher

Fjaak

Flava D

Footworxx Militant Crew

Four Tet

Fox Stevenson

Frank Mellemans

Franky Kloeck

Franky Rizardo

Fré

Frederico

Frequencerz

Funkhauser

Furax

Furyan

Fuzz

Gareth Emery

Gary Beck

Geuzz

Ghost Rider

Gian Varela

Gianluca Vacchi

Giuseppe Ottaviani - LIVE 3.0

GLXY

Goetia

Goldfox

Gonçalo

Goose

Gorgon City

Grant

Greg Dela

Greg Lamore vs Jay Lee Hudson

Greg S

Grum

GTA (Latin set)

Gunz For Hire

Habstrakt

Hangar Soundsystem

Hard Driver

Hatred

Hayden James dj

Headhunterz

Heckman

Helena Hauff

Henri PFR

Hermanos

Hernan Cattaneo

Herobust b2b Spag Heddy

Himperson

Hiraeth b2b Shire DnB

Holy Goof

Horse Meat Disco

Hosted by: Steve-D

Hot Dub Time Machine

Hugel

Human Rias

Hush

Hush Hefner

Icicle

Ida Engberg

Ilan Bluestone

Ilario Allicante

Iljac

Ilkay Sencan

Illenium

Infected Mushroom – Retro Live Set

J. Roots & Hakimm

Jackless & The Fox

James Marvel

Jamie Jones

Jan V

Jan Vervloet

Jan Wayne

Jasper Fioole

Jauz & NGHTMRE

Jax Jones

Jebroer

Jelle DK

Jeroen Meertens b2b Diatonik

Jeroen Visser

Jesse

JNXD

Johan Gielen b2b M.I.K.E. Push

John O’Callaghan

Jones & Stephenson

Joris Voorn

Joyhauser

Kapibara

Kas:st (live)

Keinemusik (&Me & Rampa & Adam Port)

KELTEK

Kenn Colt

Kevin de Vries

KEVIN KOFII

Key 4050

Kill The Noise

Kill The Noise b2b Feed Me

Kimman

Klangkuenstler

Klaps

Klaudia Gawlas

Klingande live

Kobosil

Kölsch

Konstantin Sibold

Koven

Køzløv

Krankenhaus Selektion

Krewella

Kris Kross Amsterdam

Kryder

Kungs

Kurt V

La Fleur

Lady S

Laidback Luke

Laurent Wery

Les Mecs Eclectics

Lethal MG

Lexx (on)

Lexx & Christian82

Liquid Soul

Locked Groove

Lost Frequencies

Lost Frequencies (live)

Lovra

Low Steppa

Luk

LunaKorpz

M-22

M&T

Maceo Plex

Macky Gee

Mad Maxx

Magnificence

Makasi

Mambo Brothers

Man Outta Space b2b Double U Jay

MANDY

Many Moore

Marcel Dettmann

Marco Bailey

Marco Carola

Mark with a K

Mark with a K & MC Chucky

Markus Schulz

MaRLo - Tech Energy

Marshmello

Martin Garrix

Martin Solveig

Masai & The Roots

Mathame

Mathy

MATTN

Maxim Lany

Maximo

MC Da Silva

Mc Lowqui

Mc Mota

MC Pyro

Meduza

Melvo Baptiste

Mh!mz

Michael Amani

Michael Bibi

Michael More

Milo Spykers

Mind Against

Mindmistake

MistaJam

Modestep

Monika Kruse b2b Bart Skills

Monta

Montell 2099

Morten

Mosoo

Mr E

Mr. Pig & Le Twins

Murda Beatz

Murdër b2b savagery

Murdock

Naethan

Neelix

Neophyte

Nervo

Nervo vs W&W

Netsky

Nick Bril

Nicki Sanchez

Nicky Jam

Nicky Romero

Nico Morano

Nicola Zucchi

Noisecontrollers

Nora en Pure

Nur Jaber

NWYR

Oguz

Oliver Heldens

Oliver Heldens vs Tchami

Olivier Giacomotto

One87

Oneted

Ophidian

Optimo

Outsiders

Pan-Pot

Paris Hilton

Partyshakerz

Pat B

Patrice Baumel

Paul Denton b2b Liam Wilson

Paul Elstak

Paul Kalbrenner

Pegassi vs Elenore

Pegboard Nerds b2b Tokyo Machine

Peter Luts

Pfirter

Philip Lake & Alec

Philippe El Sisi & Omar Sherif

Phill Da Cunha & Smith Davis

Phuture Noize

Pierre

Pixel Terror

Pola & Bryson

Pretty Pink

Psyko Punkz

PTTRN b2b Haissem

Purple Disco Machine

Q-dance presents 20 Years of Hardstyle

Que 9

Quintino

R3hab

Rachel Green

Radical Redemption

Rakesh aka Blackjack 9000

RAKKA

Ramon Tapia

Ran-D

Ranji

Raw District

Reality Test

Reaper

Recondite live

Red Axes

Redfield

Refuzion

Regal

Regard

Regi

Regi b2b Wolfpack

Retrospect

Revival

Reygel & Peri

Rezz

Richie Gee

Riggi & Piros

Riot

Riton

Robbie Rise

Robert Abigail

Robert Falcon

Robin Schulz

Rodg

Rodhad

Roma

Ronny Retro

Rotterdam Terror Corps

Ruben de Ronde

Ruben de Ronde & Rodg present TogethRR

Rudimental

Rusko

Ruthless

S.P.Y

Sakso

Sam Divine

Sam Feldt

Samyn

Sandro Silva b2b SaberZ

Sandy Warez

Santini ft Quatretemps (live)

Scooter

Sebastien Leger

Sefa

Sem Thomasson

Senses of Mind

Seth Hills

Severe

SHDDR

Shei b2b Mastachi .

Shimza

Simon Dunmore

Simon Patterson B2B John Askew

Skazi

Slushii

Snelle

Sol & Sura

Solardo

Solarstone

Somnia vs Synsun

Sonic Solutions

Soulcity

Sound Of Tomorrow winner

Sound Rush

Spencer Brown

Steam Team Crew

Stephan Bodzin

Steve Aoki

Steve James

Sub Zero Project

Sunnery James & Ryan Marciano

Superstyling (Ravenous & Skyve)

SVDDEN DEATH

Sven Väth

Swift

Tale Of Us

Tchami

Team DAMP

Technimatic

Tha Playah

Thang

The Bobmeister

The Darkraver

The Knightriders

The Magician

The Noble Six

The Opposites

The Prophet

The Satan

The Shapeshifters

The Subs

The Thrillseekers b2b Factor B

Thierry Wonderwarth

Thim

Tiësto

Tijana T

Timmerman

Timmy Trumpet

Tom & Collins

Tom Cosyns

Toman

Track-Thor

Trikk

Tweekacore

Two Pauz

Unclesand

UNEAK

Unicorn on K

Used

Vandal

Vato Gonzalez

Victor Ruiz

Villain

Vincenzo Firenzo

Vini Vici

Vinny

Vintage Culture

Vishcale

Visionobi

Volunt Barbati

Vynx

W&W

Wade

Wanton

Ward vs Da Rick

Warface

What u on about crew

Whipped Cream

Whiteno1se

WhoMadeWho

Wildstylez

Wilkinson

Will Sparks

Winterclubbing Allstars

Wndrlst

Wolfgang Sucks

Wolfpack

Wout

X-Ian & Joeri

Yamo

Yannick Thiry

Yellow Claw

Young Marco

Yves Deruyter

Yves V

Zany

Zatox

Zeen & Myer

Zfilio & Tim G

Zonderling

 

Zyce

 

Share :

Relevante artikels

aan het laden..
Topradio