Dit is nieuw op TOP in 2024! 🤩

Een nieuw jaar, dat betekent natuurlijk ook ... nieuwe programma's! Benieuwd? Check hieronder alle nieuwigheden op TOP:

Vanaf 8 januari houdt Xander Peeters je elke dag van de werkweek gezelschap tussen 16u en 19u. Die rit van je werk naar huis gaat dubbel zo snel gaan met Allez, Xander! 

Christophe Aps neemt je van maandag tot donderdag én op zaterdag op sleeptouw doorheen de voormiddag. Tussen 10 en 12 draait hij de beste TOPhits voor jou.

Maandag-, dinsdag- en donderdagnamiddag is het aan Daan De Scheemaeker. Hij gidst je met veel plezier en met ongelooflijk veel goeie muziek richting 16u.

Jonathan Vanhelleputte neemt de weekendochtend voor zijn rekening. Zaterdag van 7u tot 10u en zondag van 9u tot 12u maakt hij je wakker met heerlijke TOPhits!

Ook nieuw op zaterdag: de TOPhit 40! De lijst met de populairste TOPtracks van het moment! Jens De Wilde telt elke zaterdag van 12u tot 15u samen met jou af naar de nummer 1.

Ook na 19u gaat het feestje op TOP door! Wouter De Vries trekt het weekend door tot maandag met The Partyroom. Dinsdagavond zet Kurt Vermeiren onze online zenders in de spotlight in Dance Battle en op donderdag zijn Wouter en Valerie met Dancing Donderdag terug van weggeweest! 

Voor de échte Allez, Xander-fans is er op woensdag een extra lange Allez, Xander! Op woensdag gaat hij nog 2 uurtjes langer door. TOPradio BE-app bij de hand? Stuur die verzoekjes maar!

Luister nu
TOP
TOP2
Dance TOP 1000
TOPtechno
TOPretroarena
TOPzen
TOPschaamteloos
TOPbam
TOPzillion